İŞ BANKASI

ŞUBE SULTANGAZİ
IBAN TR97 0006 4000 0011 1930 4667 52

QNB FİNANSBANK BANKASI

ŞUBE SULTANÇİFTLİĞİ
IBAN TR03 0011 1000 0000 0016 4608 69

Hizmette karşılaşılalacak sorunlara profesyonelce ve kalıcı çözümler bulmak, 
Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını hızlı ve zamanında gerçekleştirerek hizmet kalitesini sürekli arttırmak,
Kaliteyi müşteri memnuniyetinin en önemli unsuru olarak gördüğümüzden, müşteri isteklerini tam zamanında ve ilk seferde hatasız olarak karşılayacak organizasyonu sağlamak, 
Kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkartarak şirketimizin pazar payı ve rekabet gücünü arttırmak.
 
Şirketimiz resmi ve özel sektör kuruluşlarınca çalışmaları devam ederken sizlerden gelecek tüm hizmet taleplerinde tarafınıza derhal cevap verilecek ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmetlerimiz sizlere sunulacaktır.

MİSYON

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt ve üst yapı projeleri ile hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.

VİZYON

Tecrübesi ile uzmanlaştığı Asfalt sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, üst yapı ve inşaat sektöründe Türkiye çapında bir marka haline gelmektir.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.
 
Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

 

ÜNVAN ÖZYILMAZLAR İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT VE GIDA SAN. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

ADRES 2. Cebeci Yolu 2569 Sok. No:24/1 Sultangazi / İSTANBUL
VERGİ DAİRESİ KÜÇÜKKÖY
VERGİ NUMARASI 7180350697
TİCARİ SİCİL NO 574823
MERSİS NO 0718035069700017